Ako využívam copy trading?


Čo je naše tajomstvo úspechu?

  1. Vlastné sledovacie nástroje -> Šetrenie času, Rýchle rozhodovanie, Odhad trendov nárastu cien.
  2. Vzdelávacia sekcia -> Šetrenie financií, nemusíte opakovať chyby ktoré opakovali ľuďia pred vami.
  3. Osobný prístup -> Niečo vám nieje jasné? Stačí sa spýtať a naplánujeme si videohovor.
  4. Komunita -> Spoločné videohovory, výmena skúsenosti z jednotlivých oblasti a noviniek každý týždeň.

Prečo sa nebáť?

  • Vo všetkých miestnostiach ( kanáloch ) poskytujem osobný support a odpisujem do pár minút, maximálne hodín
  • Pokiaľ vám nieje niečo jasné je možné dohodnúť si videohovor, nastavujeme takto i copy trading

Prečo rozhodnutie neodkladať?

  • Kurz je aktuálne limitovaný na 100 aktívných CZ/SK registrácií, tieto registrácie sa pravidelne uzatvárajú a opäť otvárajú s vyššou cenou. Mojím cielom nieje kvantita a zárobok (nakoľko pri venovaní času týmto veciam sa pohybuje vo vyšších číslach ako za predaj kurzu) ale pomoc ľuďom v rámci situácie s COVID19 a ekonomickou krízou ktorú spôsobila.

Čo robím a čo nie?

Ľudia si zakupujú kurzy v skupine vždy s veľkými očakávaniami bez toho aby si uvedomovali že základom je vlastná disciplína a odhodlanie nielen učiť sa, ale i tieto kroky praktizovať. Pokiaľ ste typ človeka, ktorý očakáva že to pôjde ihneď samo … sklamem vás. Prídete a odídete. Tento kurz nieje založený za účelom poskytovania investičných rád a tipov pri ktorých zázračne zbohatnete cez noc. Kurz vznikol pre to aby som svojím priateľom a okoliu mohol ukázať cestu ako som sa zo zamestnanca stal investorom a podnikateľom, kde copy trading hral značnú rolu. S ľuďmi v mojích kurzoch zdielam transparentne každý pokus a omyl a následne dokumentujem najlepšie rozhodnutia, ktoré mi prinášaju najväčšie zisky. Teda pokiaľ ste človek čo hladá cestu po ktorou sa vydať a chcete po tej ceste eliminovať čo najviac chýb, tak ano naša skupina vám vie pomôcť.

Moja podpora členov v skupine

Ešte raz zopakujem skupina určite neslúži na poskytovanie tipov v rámci investovania, jedná sa iba o nezávaznu diskusiu členov o tom ako spravujem svoje investičné copy trading portfólio ktoré sa mi často zhodnocuje, čo môžete vidieť i na mojích referenciách. Každý jeden člen má teda k dispozícií moje know how v tejto oblasti a v priebehu týždňov a mesiacov má šancu pochopiť akým spôsobom sa rozhodujem a prečo.

V rámci tohoto kurzu mi vznikajú určité časové kapacity ktoré som ochotný investovať do podpory ľuďom ktorý sa zaregistrujú.. Nemám problém poskytnúť bezplatnú konzultáciu prostredníctvom videohovoru a pomôcť s nastavením určitých programov. Prístup do kurzu získava každý človek ktorý sa pripojí skrz odoslanie príspevku. Možno si vravíte že je táto suma vysoká? Základom je však si uvedomiť koľko času v práci strávite zarobením týchto peňazí a koľko osobnej podpory vyžadujete a kolko peňazí vám nasledovné know-how dokáže v rámci roka priniesť… myslím že daný pomer je v tomto prípade vcelku v rovnováhe.

Refund – vrátenie poplatku

Refundy alebo vrátenie poplatku za kurz neposkytujem. Mojím cielom nieje aby sa pridali do kurzu ľudia ktorý zneužili môj čas a následne si vyžiadali refund, ale ľudia ktorý sa budú chceť v tomto smere rozvíjať a spravia všetko pre to aby sa im vynaložená investícia do členstva vrátila do jedného mesiaca. Nechcem aby sa k nám registroval človek ktorý je nerozhodný a “chce to vyskúšať”, chcem mať v skupine ľudí, ktorý spravia prvé posledné pre to aby zmenili svoj život a život svojho okolia.

Referencie

Od ludí využívajúcich know-how v kurze: