Ako využívam pro bota?


Čo by si mal vedieť pred registráciou?

  1. Jedná sa o spoplatnený softwarové riešenie tzv. tretej strany. Externá firma spravuje vývoj, údržbu a testing tohto bota. Tým pádom nemôže byť a nieje zaručené že bot bude funkčný o týžden, rok či mesiac nakoľko sa nejedná o mnou vyvinutú a spravovanú aplikáciu. Cena za využívania tohto nástroja je mesačne určená podla alokovanej sumy od cca 50 USD / Mesiac
  2. Časté riziká spojené s tradingom a tak isto i tradingom botom sú napríklad oneskorenie objednávok (rozdiel v profite). Tak isto i nevyplnenie objednávok podľa limitu (Marketové uzatvorenie môže mať odlišnú hodnotu). Ignorovanie API Requestu burzou (preťaženie).
  3. PRO TRADERS BOT kopíruje top traderov je funkčný iba na burze BINANCE, je možné kopírovať kohokoľvek kto má verejné obchody na tzv “leaderboard” prehľade burzy. Danému traderovy sa určuje koeficient, ktorý určuje pomer pozície jeho trading účtu k vašemu. Tento koeficient sa môže nepravidelne meniť a preto je dobré sledovať či dané objednávky súhlasia so stratégiou opísanou v kurze.

Čo je naše tajomstvo úspechu?

  1. Vzdelávacia sekcia -> Šetrenie financií, nemusíte opakovať chyby ktoré opakovali ľuďia pred vami.
  2. Osobný prístup -> Niečo vám nieje jasné? Stačí sa spýtať a naplánujeme si videohovor.
  3. Komunita -> Spoločné videohovory, výmena skúsenosti z jednotlivých oblasti a noviniek každý týždeň.

Prečo sa nebáť?

  • Vo všetkých miestnostiach ( kanáloch ) poskytujem osobný support a odpisujem do pár minút, maximálne hodín
  • Pokiaľ vám nieje niečo jasné je možné dohodnúť si videohovor, nastavujeme takto i pro trading botov

Prečo rozhodnutie neodkladať?

  • Kurz je aktuálne limitovaný na 50 aktívných CZ/SK registrácií, tieto registrácie sa pravidelne uzatvárajú a opäť otvárajú s vyššou cenou. Mojím cielom nieje kvantita a zárobok (nakoľko pri venovaní času týmto veciam sa pohybuje vo vyšších číslach ako za predaj kurzu) ale pomoc ľuďom v rámci situácie s COVID19 a ekonomickou krízou ktorú spôsobila.

Čo robím a čo nie?

Ľudia si zakupujú kurzy v skupine vždy s veľkými očakávaniami bez toho aby si uvedomovali že základom je vlastná disciplína a odhodlanie nielen učiť sa, ale i tieto kroky praktizovať. Pokiaľ ste typ človeka, ktorý očakáva že to pôjde ihneď samo … sklamem vás. Prídete a odídete. Tento kurz nieje založený za účelom poskytovania investičných rád a tipov pri ktorých zázračne zbohatnete cez noc. Kurz vznikol pre to aby som svojím priateľom a okoliu mohol ukázať cestu ako som sa zo zamestnanca stal investorom a podnikateľom, kde pro trading bot hral značnú rolu. S ľuďmi v mojích kurzoch zdielam transparentne každý pokus a omyl a následne dokumentujem najlepšie rozhodnutia, ktoré mi prinášaju najväčšie zisky. Teda pokiaľ ste človek čo hladá cestu po ktorou sa vydať a chcete po tej ceste eliminovať čo najviac chýb, tak ano naša skupina vám vie pomôcť.

Moja podpora členov v skupine

Ešte raz zopakujem skupina určite neslúži na poskytovanie tipov v rámci investovania, jedná sa iba o nezávaznu diskusiu členov o tom ako spravujem svoje investičné copy trading portfólio ktoré sa mi často zhodnocuje, čo môžete vidieť i na mojích referenciách. Každý jeden člen má teda k dispozícií moje know how v tejto oblasti a v priebehu týždňov a mesiacov má šancu pochopiť akým spôsobom sa rozhodujem a prečo.

V rámci tohoto kurzu mi vznikajú určité časové kapacity ktoré som ochotný investovať do podpory ľuďom ktorý sa zaregistrujú.. Nemám problém poskytnúť bezplatnú konzultáciu prostredníctvom videohovoru a pomôcť s nastavením určitých programov. Prístup do kurzu získava každý človek ktorý sa pripojí skrz odoslanie príspevku. Možno si vravíte že je táto suma vysoká? Základom je však si uvedomiť koľko času v práci strávite zarobením týchto peňazí a koľko osobnej podpory vyžadujete a kolko peňazí vám nasledovné know-how dokáže v rámci roka priniesť… myslím že daný pomer je v tomto prípade vcelku v rovnováhe.

Refund – vrátenie poplatku

Refundy alebo vrátenie poplatku za kurz neposkytujem. Mojím cielom nieje aby sa pridali do kurzu ľudia ktorý zneužili môj čas a následne si vyžiadali refund, ale ľudia ktorý sa budú chceť v tomto smere rozvíjať a spravia všetko pre to aby sa im vynaložená investícia do členstva vrátila do jedného mesiaca. Nechcem aby sa k nám registroval človek ktorý je nerozhodný a “chce to vyskúšať”, chcem mať v skupine ľudí, ktorý spravia prvé posledné pre to aby zmenili svoj život a život svojho okolia.

Referencie

Od ludí využívajúcich know-how v kurze: