O mne

Predstavenie

Dobrý deň, volám sa František Juriš, pochádzam z Bratislavy a narodil som sa v lete roku 1992.

Určite sa pýtate prečo som s vami zdieľal túto stránku. Myslím že na pochopenie môjho životného štýlu je dôležite sa pozrieť na to prečo robím to čo robím a ako som sa k tomu vlastne dostal. Prečo sa snažím pomôcť ľuďom v mojom okolí?

Odpoveď je veľmi jednoduchá, pokiaľ by som sa nestretával s ľuďmi, nespolupracoval s nimi, tak by som nikdy nenašiel šikovných ľudí s ktorými si pomáhame v rámci našeho podnikania. Pokiaľ vás zaujíma cestovanie, blogovanie, domény, cryptomeny a celkovo financie a investovanie (v podstate podnikanie skrz moderné technológie online bez nutnosti veľkej investície času) tak sme na jednej lodi a rád by som vám predstavil môj životný štýl a tak isto sa rád dozvedel niečo málo o vás a vašom podnikaní.


Výsledok môjho podnikania počas stredoškolského štúdia …

Optimalizácia procesov a automatizačné technológie

Všetko to začalo keď som študoval na strednej škole v Bratislave, rozmýšlal som nad tým ako každý teeneger. Ako sa venovať svojím záľubam a nemusieť chodiť na nútené brigády. Myslím že túto otázku rieši v dnešnej dobe už skoro každý v spojitosti s prácou ktorá ho nenapĺňa.

Na základnej škole som sa venoval mobilným telefónom, mal som prehľad v technológiach tak bola len otázka času kým začnem písať svoje prvé stránky v HTML. Na strednej škole sa k tomu pridalo CSS na koľko moderné technológie pokročili avšak stále existoval iba “notepad” / textový editor a žiadne CMS ako napríklad WordPress.

S Michaelou P. nám napadol skvelý nápad vytvoriť svetelnú a ohňovú šou aká na Slovensku ešte nebola. Využili sme dieru na trhu, používaly programovatelné led vybavenie a UV bodypaint. Práve v tomto období bol pre mňa networking ( spoznávanie ľudí ) veľmi dôležitý. S DJ Maireem sme začali plánovať vlastné študentské párty. Narazili sme však na problém a tým bol finančný budget a čas. Uvažovali sme akým spôsobom udržať kontakt so stovkami študentov keď platená reklama od facebooku bola ešte v plienkách, rozšírenia do chromu neexistovali a štandartne sa vešali plagáty.

Predstavte si situáciu kedy máte cez 50 profilov kde máte vyše 50.000 študentov a potrebujete ich manuálne vyklikať na pozvanie udalosti. Časová náročnosť bola moc veľká. Prišiel na rad Javascript. Vytváral som jednoduché kódy ktoré sa nakopírovali do hlavičky stránky a označili všetkých priateľov. Ušetrilo nám to desiatky hodín práce a peňazí za plagáty a platenie brigadníkov.

Od tohto momentu sa snažim optimalizovať procesy a automatizovať každú činnosť ktorej sa venujem. Bola to moja motivácia naučiť sa orientovať v jazykoch ako JAVA, PHP, PYTHON, GROOVY a podobne. Tieto znalosti som využil napríklad pri spolupráci s Vodafone Group, NCR Corporation a Global Payments Europe.

Aplikácie spojené s analýzou a autopilotom instagramu nám pomohli stať sa v tej dobe známimi osobnosťami v spojitosti s nočným životom na Slovensku a tak isto i v spojitosti s TOP100 DJMAG a  Zrće Beach. Okrem našeho hlavného profilu @mystiqueshow.eu sme vytvorili profil @mystique.at.zrce.beach a následne publikovali video z našej spolupráce v rámci hlavnej sezóny.

K mojím výtvorom na sociálnych sieťach patrí napríklad:

 • Facebook Group Database Downloader
 • Facebook Auto Messenger
 • Linkedin AI Tool ( Connecty, Správy, Potvrdzovanie a odstraňovanie požiadavkov )

Mimo týchto projektov samozrejme i plne automatizované weby o ktorých si povieme nižšie.

✈️ Lacné cestovanie

Po vyše ôsmych rokoch nočného života a predvádzania umenia s ohňom som rozmýšlal ako sa posunúť ďalej. Tieto roky sa veľmi podpísali na mojom zdraví ( kĺby, šlachy, inhalovanie výparov ). Nakoľko “MYSTIQUE SHOW” už nebola iba ohňová šou ale i organizácia zabezpečujúca celovečerné akcie a najma online propagáciu zamyslel som sa čo z celkovej práce na MYSTIQUE ma bavilo najviac.

Samozrejme bolo to cestovanie! Vedel som že práca na plný úväzok a cestovanie sa nemajú moc v láske. Musel som preto učiniť kroky aby som mohl cestovať, zabezpečiť si prísun financií a optimalizoval náklady za cestovné a ubytovanie.

Moja práca vyzerala nasledovne:

 1. Vytvorenie blogu https://letenky.frantisekjuris.eu kde publikujem fotografie a zážitky z ciest pre mojích fanúšikov
 2. Zazmluvnenie prostredníctvom affiliate u poskytovateľov leteniek a zájazdov
 3. Napísanie a napojenie automatizačných technológií na publikovanie lacných leteniek a zájazdov
 4. Založenie IG @frantisekjuris.eu a @letenky.frantisekjuris.eu pre publikáciu fotografií, použitie relevantných hashtagov a využitie microblogu
 5. Využitie vlastných automatizačných technológií pre oslovení ľudí na LinkedIne Facebooku a Instagrame
 6. Využitie WordPress pluginov na automatické rozosielanie noviniek do skupín
 7. Publikovanie aplikáci pre Google Chrome a Android zariadenia
 8. Využitie SEO optimalizácie, platenej reklamy a expirovaných domén
 9. Vytvorenie vernostnej sekcie a založenie vlastnej komunity ľudí ktorý cestujú za nízke poplatky

Vďaka nasledovnému procesu som bol schopný si zabezpečiť príjem z cestovania a pobytu v zahraničí. V týchto krajinách som sa spoznal s ľuďmi ktorý podnikajú na cestách napríklad v rámci iGO a naučil sa aký potenciál dokáže mať spolupráca medzi viacerými podnikateľmi a cestovateľmi. Momentálne využívam kombináciu iGo a svojích aplikácií.

Novinky o lacných letenkách a zájazdoch je možné sledovať zadarmo na:

🖥️ Blogovanie a monetizácia ( Crypto / Domény )

Vďaka automatizačným nástrojom som objavil veľký potenciál v rámci SEO Bloggingu. Začal som vo veľkom využivať Affiliate a AdSense a to najmä pri zahraničných weboch. Následne som svoju činnosť automatizoval skrz moje nástroje a outsourcoval cez Fiverr.

Za rovnakého procesu ako pri letenkách vznikli stránky ako napríklad:

Túto možnosť zárobku naozaj odporúčam kaźdému.

Môžete tým napríklad docieliť že za 30h blogovania o diete si zabezpečíte zaujímavý vedľajší príjem, ktorý vám zaplatí nejednu dovolenku, hodinky alebo iphone. Samozrejme vždy oprúčajte len produkty a služby s ktorými ste spokojný. Mimo KetoDiet samozrejme i produkty iBuumerang.

Zistiť ako na to môžete úplne zadarmo

Pre ľudí som pripravil návod ktorý je bezplatný, ktorý keď dodržíte tak dostane prístup ku komunite online bloggerov. V prípade že by ste sa na podnikanie online chceli pozrieť detalinejšie, máte  možnosť využiť moju súkromnú skupinu s plnou podporou v rámci automatizovaného affiliate podnikania. V rámci tejto skupiny dostávate automaticky i prístup k mojím programom na správu sociálnych sieti.

 

💰 Svet financií v Českej Republike

Niesom sice “Vlk z Wall Street” ale nakoľko sa mi vďaka blogovaniu online a prácou s crypto menami pošťastilo rozmýšlal som ako tieto financie zhodnotiť.

Samozrejme bol som obozretný lebo nebudeme si klamať, keď prídete na prepážku nejakej banky alebo pojistovne prípadne nedajbože vás niekto predstaví nejakému finančnému poradcovi ktorý vám nesedí tak sa cítite ako keby sa na vás prisosla pijavica. Myslím že to zažil snáď každý.

Každopádne prvé pravidlo podnikania, budte pripravený vždy na najhoršie. Čo najhoršie vás môže stretnúť? Lepšie je byť pripravený ako prekvapený, najmä ak na tom závisi váš život alebo život vaších blízkych.

Moja motivácia nájsť čestného finančného poradcu bola jednoduchá:

 • Potrebujem si zaistiť príjem i v prípade núdzového stavu a ťažšieho úrazu ako napríklad invalidita alebo poškodenie rúk či nôh ( pre cestovateľského bloggera veľmi podstatné končatiny ). Čo ak budem potrebovať hospitalizáciu? Čo ak budem mať nečakané výdaje v rámci medicíny?
 • Potrebujem zhodnocovať svoje úspory prostredníctvom investíc – veľa ľudí sa nezamýšla že keď v banke dostane 2% ročne a inflácia je cca 3% ročne tak za rok príjdu o 1% hodnoty svojích financií. Myslím že je verejným tajomstvom že svoje financie zhodnocujem i v rámci crypta a domén ale vždy treba svoje portfólio diverzifikovať a obmädziť tým riziko. Zlato, ropa, akcie … nemôžem sledovať úplne všetko ale môžem spolupracovať s ľudmi ktorý sa tomu venujú 24/7 tak prečo sa nedohodnúť na vzájomnej spolupráci?
 • Porozhliadam sa po vhodnej nehnuteľnosti v Čechách i zahraničí a samozrejme ceny ktoré sú v inzerátoch niesu vždy reálne a tak isto i hypotéky. Namiesto toho aby som sledoval nezmysli v online kalkulačkách a dostal sa k zaujímavejším ponukám začal som tieto veci riešiť priamo s ľuďmi ktorý mi vedia na základe svojej dlhodobej spolupráce nájsť výhodnu nehnuteľnosť a optimalizovať jej cenu na reálnu hodnotu.
 • Nechcem sa dostať do problémov a preto som sa zamyslel i nad poistením zodpovednosti ( známe i ako “na blbosť” ). Zvykol som si že stať sa môže čokolvek, minimálne som už kamarátovy oblial MacBook pro a to proste platit úplne nechcete…
 • Mám väčšie ciele ako klasický zamestnanec – Uvažovali ste niekedy nad vlastným coworkingom? bytovým komplexom? dedinou? mestom? štátom? Ja áno a viem že momentálne by som musel spĺnať niekoľko podmienok aby som sa dohodol s bankou, opäť viem že tie podmienky sú diametralne iné keď sa jedná o výhodnu spoluprácu v oblasti podnikania a nie zamestnanca na prepážke.

Po niekoľko mesačnej úspešnej spolupráci sme sa dohodli s mojím finančným poradcom na rozšírenej spolupráci. Pravidlá boly jednoduche – ja vytvorím pre neho a jeho klientov jednoduchý informačný systém a on ma zasvätí do finančného trhu a prestaví svojím kontaktom. Cieľom bolo aby som vedel ja, mojí priatelia a rodina komunikovať napriamo a bez sprostretkovateľa a tým pádom si zabezpečiť bezkonkurenčné podmienky.

Preto ak riešite momentálne nejaký problém v rámci financií, alebo plánujete kupovať nehnuteľnosť tak sa môžete na nás obrátiť. Vaše požiadavky delegujem zadarmo na moju asistentku, následne prekontrolujem a prípadne vám pošlem všetky dostupné možnosti. Či ponuku využijete je len na vás, samozrejme vás to nebude nič stáť, iba chvíľku vašeho času. 

Tak isto ak si myslíte že by ste chceli mať možnosť komunikovať priamo s bankou a využiť lepšie podmienky pre vaších biznis partnerov alebo klientov určite mi môžete napísať. Pokiaľ budem vidieť vo vašom podnikateľskom pláne potenciál tak vám ponúknem bezplatné školenia, prístup do kolektívu poradcov (a investorov) a samozrejme i podporu môjho týmu.

Novinky vo svete financií v Českej republike je možné sledovať zadarmo na: