REFERENCIE


Osobní přístup

Já hlavně oceňuji Františkův přístup. Kdykoliv mi něco nefunguje, nebo potřebuju poradit, tak mu jenom napíšu na messengeru a na jakýkoliv dotaz mi vždy odpoví během pár minut, někdy mi příjde, že je online 24/7. Hlavně je proaktivní, takže komunikuje i sám od sebe, jestli jsem spokojen se službami či nepotřebuju něco vysvětlit. Dokonce si pamatuje, že sháním letenky do New Yorku a vždy mě ještě jednou speciálně upozorní, když se objeví letenky do New Yorku. Tento velice osobní přístup je možný díky tomu, že František má menší komunitu lidí a do budoucna se toho chce držet, aby se komunitě stíhal věnovat.

Marek Štěpán
Marketing Specialist

Poďakovanie

Super spolupráca vzhľadom na to že ma výlet na Tenerife aj s ubytovaním vyšiel cca na 180 euro na 9 dní čo je masaker proste, určite využijem na do budúcna! A vrelo odporúčam, už teraz som za pár korún ušetril 100vky eur.
Ďakujem.

Dan Martin Zajíček
Bartender

Jednoducho a rýchlo

Radím sa medzi ľudí ktorý nemajú čas na nič ale neradi strácaju peniaze. Táto stránka mi pomohla sledovať akčné ponuky leteniek a stihla som ísť na Malorku za 6€. Momentálne máme s rodinou naplánovaný výlet do Španielska. Ak by som to riešila cez cestovnú kanceláriu tak by som zaplatila o 300€ viac. Poplatok za VIP zónu sa mi ihneď vrátil niekoľko násobne.

Nikola Dreamerová
Podnikateľka